Întorsura Buzăului
Întorsura Buzăului hotelek és apartmanok, minden szálláshely Întorsura Buzăului
3 csillagos hotelek Întorsura Buzăului
Mutasson többet + Elrejtés -
Complex Dealu' Frumos
Strada Ciumernic 602, Sita Buzaului, Întorsura Buzăului, Románia
A 3 csillagos Complex Dealu' Frumos Întorsura Buzăului hotel vendégei ellátogathatnak a nagyjából 4 km-re található Valea Zimbrilor területére. Az elegáns hotel a nyilvános helyeken Wi-Fi-t kínál.
Pensiunea Beatrice
Brasov - Intorsura Buzaului Sat Bradet Nr. 129, Întorsura Buzăului, Románia
A kényelmes Pensiunea Beatrice Întorsura Buzăului vendégei élvezhetik a Valea Zimbrilor elhelyezkedését, mely körülbelül 2 km-re található. Az Întorsura Buzăului városi vendégház vendégei…
Ajánlott szállodák itt: Întorsura Buzăului
Mutasson többet + Elrejtés -
Complex Turistic Duca Hotel
Strada Mihai Viteazul 117 A, Întorsura Buzăului, Románia
A kényelmes Complex Turistic Duca Hotel Întorsura Buzăului területétől nagyjából 4 km-re található a RML Guided Tours. Az általános élményt fokozva az Întorsura Buzăului városi hotel egy…
Vila Cataleya
139 Strada Mihai Viteazul Nr.254, Întorsura Buzăului, Románia
Az 1 hálószobás Vila Cataleya Întorsura Buzăului jakuzzival várja a pihenni vágyó vendégeket.