Nucsoara (Hunedoara)
Nucsoara (Hunedoara) ξενοδοχεία και ενοικιαζόμενα διαμερίσματα, όλα τα καταλύματα σε Nucsoara (Hunedoara)
Nut House Retezat Ξενοδοχείο
Nucsoara Nr 270, Nucsoara (Hunedoara), Ρουμανία
Malaiesti fortress απέχει σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από το άνετο Nut House Retezat Ξενοδοχείο Nucsoara 4 αστέρων, που διαθέτει βεράντα στον ήλιο, χώρο για ηλιοθεραπεία και κοινόχρηστο σαλόνι.
Ξενοδοχεία 3 αστέρων σε Nucsoara (Hunedoara)
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
Casutele Din Retezat Ξενοδοχείο
Principala Nr.199, Nucsoara (Hunedoara), Ρουμανία
Malaiesti fortress απέχει σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από το άνετο Casutele Din Retezat Ξενοδοχείο Nucsoara, που διαθέτει εξοπλισμό μπάντμιντον και παιδική χαρά.
Casa Bunicilor Ξενοδοχείο
Strada Nucsoara, Nr. 192, Nucsoara (Hunedoara), Ρουμανία
Το άνετο Casa Bunicilor Ξενοδοχείο Nucsoara διαθέτει βεράντα στον ήλιο, αίθριο και χώρο για πικ-νικ, ενώ The Orthodox Church είναι σε απόσταση περίπου 4 χλμ. Ο ξενώνας 3 αστέρων διαθέτει Wi-Fi σε όλο…
Προτεινόμενα ξενοδοχεία σε Nucsoara (Hunedoara)
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
Fresh Air Retezat Ξενοδοχείο
Sat Nucsoara,Comuna Salasu De Sus, Nr 108 Jud Hunedoara, Nucsoara (Hunedoara), Ρουμανία
Ξεκουραστείτε στον κήπο του άνετου Fresh Air Retezat Ξενοδοχείο Nucsoara, που παρέχει στους πελάτες ηλιόλουστη βεράντα.
Εξαιρετκό
(11 σχόλια)
Camping Inima Retezatului
Dj667A 116, Nucsoara (Hunedoara), Ρουμανία
Εξαιρετκό
(3 σχόλια)